Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-16:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyposażenie warsztatu

2018-02-27

Kolejny krok do przodu..

W ostatnim czasie dodaliśmy do oferty produkty marki PULI. W skład oferty wchodzą podnośniki kolumnowe, podnośniki nożycowe, wyważarki do opon dla samochodów dostawczyc i motocykli, wyważarki do kół, montażownice. Obecnie możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy w stanie wyposażyć każdy warsztat od A do Z w narzędzia ręczne i pneumatyczne, kompresory, klucze dynamometryczne, wózki narzędziowe z wyposażeniem, elektronarzędzia AEG, RYOBI , BOSCH i wiele wiele innych. TO co ważne wszystkie proponowane przez nas narzędzia są w bardzo rozsądnych cenach, nie nie nie mówimy najtańsze produkty na rynku! Oferujemy zgodnie z mottem firmy produkty sprawdzone w bojach i przetestowane przez nasze zaprzyjaxnione warsztaty. Wszelkie produkty, które nie spełniają naszych oczekiwań, co do jakości wycofujemy z oferty.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jako firma rodzinna bardzo dbamy o naszych klientów. Jednocześnie jesteśmy elastyczni w spółpracy. Staramy się dobrać produkty w ofertach możliwe jak najlepiej do potrzeb, towar który oferujemy posiadamy w magazynach, przez co możemy udzielić dokładnych informacji i zapewnić, że nie kupują Państwo przysłowiowego kota w worku. Pracujemy ze stabilnymi i sprawdzonymi dostawcami, ponieważ to gwarantuje sprawną obsługę gwarancyjną i po gwarancyjną. Ale najważniejsze - naprawdę narzędzia to coś co uwielbiamy, w sklepie czy magazynie, lub podczas nowej dostawy produktów, czujemy się jak dzieci pośród prezentów pod choinką.

Nie możesz czegoś znaleść?

Jeśli nie możesz czegoś znaleść w ofercie internetowej naszej firmy wówczas koniecznie do nas zadzwoń - mamy drugie tyle towaru na miejscu ;) Cały czas pracujemy, żeby dodać produkty do oferty, natomiast chcemy aby każdy opis był autentyczny dlatego zawsze w pierwszej kolejności sprawdzamy go fizycznie - a na to potrzeba czasu...

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
pixelpixel