Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Kompresory samochodowe

( ilość produktów: 2 )

Kompresory samochodowe to mobilne urządzenia służące do sprężania powietrza w pojazdach samochodowych. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie możliwości pompowania opon samochodowych oraz czasem do napędu innych narzędzi pneumatycznych, które mogą być przydatne podczas podróży.

 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości kompresory samochodowe dostarczane przez renomowane marki, takie jak AIRPRESS oraz BASS Polska.

 

Jeśli potrzebujesz kompresora samochodowego do swojego pojazdu lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyficznych modeli dostępnych w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji.

Co to jest kompresor samochodowy, po co się go używa i jak działa?

 

Kompresor samochodowy jest urządzeniem elektrycznym, które służy do sprężania powietrza. Jest używany głównie do pompowania opon samochodowych, aby utrzymać odpowiednie ciśnienie powietrza, co jest niezbędne dla bezpiecznej jazdy i osiągnięcia optymalnego komfortu podróży.

 

Zastosowanie: Kompresory samochodowe znajdują zastosowanie nie tylko do pompowania opon, ale także do napędu narzędzi pneumatycznych, dmuchania materacy plażowych czy piłek, a także w sytuacjach awaryjnych, gdy wymagane jest szybkie użycie kompresora.

 

Jak działa: Kompresor samochodowy jest zasilany z gniazda zapalniczki samochodowej lub bezpośrednio z akumulatora pojazdu. Po uruchomieniu, sprężarka zasysa powietrze z otoczenia i spręża je, zwiększając ciśnienie. Sprężone powietrze jest następnie przesyłane przez wąż do opony lub innego urządzenia, które wymaga napędu powietrznego. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i efektywnie utrzymać odpowiedni poziom ciśnienia w oponach lub używać kompresora do innych celów w czasie podróży.

pixel