Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Pianownica

( ilość produktów: 1 )

Pianownica to narzędzie pneumatyczne wykorzystywane do nakładania piany, piankowego środka czyszczącego lub środka dezynfekującego. W ofercie posiadamy markę BASS Polska, gwarantującą wysoką jakość i skuteczność.

 

Pianownice są niezwykle użyteczne do szybkiego i skutecznego czyszczenia oraz dezynfekcji dużych powierzchni, takich jak podłogi, ściany czy sprzęt. Marka BASS Polska oferuje niezawodne pianownice, które są łatwe w obsłudze, trwałe i zapewniają wysoką jakość nanoszenia płynnych środków czyszczących.

Pianownica jest urządzeniem pneumatycznym, które służy do nakładania piany lub innych płynnych środków czyszczących na powierzchnie. Jest szeroko stosowana w branżach takich jak przemysł spożywczy, przemysł chemiczny, oraz w miejscach wymagających regularnej dezynfekcji.

 

Produkty w tej podkategorii obejmują:

  · Pianownica pneumatyczna: Jest to urządzenie, które wykorzystuje sprężone powietrze do wytwarzania strumienia piany lub płynnego środka czyszczącego. Piana jest nanoszona na powierzchnie w celu dokładnego pokrycia i efektywnego rozprowadzenia środka czyszczącego.

 

Pianownica działa na zasadzie mieszania sprężonego powietrza z płynnym środkiem czyszczącym w specjalnej komorze wewnątrz urządzenia. Gdy sprężone powietrze przepływa przez tę komorę, tworzy się piana lub roztwór, który jest wydmuchiwany przez końcówkę pianownicy na powierzchnię roboczą. Operator kontroluje natężenie strumienia i szerokość rozpylania za pomocą regulacji na urządzeniu.

pixel