Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Piaskowanie

( ilość produktów: 1 )

Piaskarka syfonowa ciśnieniowa to narzędzie wykorzystywane do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni za pomocą strumienia materiału ściernego pod wysokim ciśnieniem. W ofercie posiadamy markę BASS Polska, która zapewnia wysoką jakość i efektywność.

 

Piaskarki są niezbędne w przemyśle, budownictwie oraz warsztatach mechanicznych do przygotowania powierzchni przed malowaniem, naprawą czy konserwacją. Marka BASS Polska oferuje wysokiej jakości piaskarki, które są trwałe, efektywne i łatwe w obsłudze, zapewniając profesjonalne rezultaty w różnych zastosowaniach.

Piaskarka jest urządzeniem stosowanym do czyszczenia, odtłuszczania, usuwania rdzy, farby oraz innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Działa na zasadzie wymuszania strumienia materiału ściernego (np. piasku, granulatu szklanego) pod wysokim ciśnieniem na powierzchnię roboczą za pomocą sprężonego powietrza.

 

Piaskarka syfonowa ciśnieniowa 80L: Jest to większa piaskarka, która wykorzystuje ciśnienie do napędzania strumienia materiału ściernego. Pojemność 80 litrów pozwala na dłuższe i bardziej intensywne sesje czyszczenia, szczególnie przy większych powierzchniach

 

Piaskarka syfonowa ciśnieniowa działa poprzez wprowadzenie materiału ściernego do strumienia powietrza, który jest wydmuchiwany z pistoletu piaskarki na powierzchnię roboczą. Ciśnienie powietrza generowane przez sprężarkę napędza strumień piasku lub innego materiału ściernego, który usuwa zanieczyszczenia. Ruch tego strumienia jest kontrolowany przez operatora za pomocą pistoletu piaskarki, co umożliwia precyzyjne i skuteczne czyszczenie.

pixel