Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Zestawy/ Wkłady do wózków

( ilość produktów: 156 )

Zestawy/ wkłady do wózków to komplety narzędzi, które są przeznaczone do organizacji i przechowywania w wózkach narzędziowych. Wkłady te mogą zawierać różnego rodzaju klucze (dynamometryczne, płaskie, oczkowo-gięte, nasadowe), wkrętaki (krzyżakowe, płaskie), szczypce, bity oraz inne narzędzia ręczne. Dzięki zestawom narzędzi w specjalnie dopasowanych wkładach, można utrzymać porządek i zwiększyć efektywność pracy, mając wszystko pod ręką.

 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju zestawy do wózków renomowanych marek tj. Corona, Richamnn, TengTools, JONNESWA, SATA.

 

Kupując zestawy i wkłady do wózków narzędziowych, zyskujesz pewność, że Twoje narzędzia są zawsze dobrze zorganizowane i gotowe do użycia. Nasze produkty są idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i dla majsterkowiczów, którzy cenią sobie porządek i wygodę w pracy. Wybierz odpowiednie zestawy narzędzi, aby Twoja praca była bardziej efektywna i przyjemna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszego zespołu.

Dlaczego warto kupić?

  1. Kompleksowe rozwiązanie: Zestawy/wkłady do wózków zawierają szeroki wachlarz narzędzi, które są niezbędne w każdym warsztacie. Posiadając taki zestaw, masz pewność, że wszystkie niezbędne narzędzia są na swoim miejscu.
  2. Optymalna organizacja: Dzięki wkładom każde narzędzie ma swoje stałe miejsce, co zapobiega bałaganowi i pozwala na szybkie znalezienie potrzebnego narzędzia.
  3. Trwałość i jakość: Narzędzia w naszych zestawach pochodzą od renomowanych marek, takich jak Corona, Richmann, TengTools, JONNESWAY, SATA, co gwarantuje ich wytrzymałość i długowieczność.
  4. Ochrona narzędzi: Wkłady zapewniają odpowiednią ochronę narzędzi, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją.
  5. Łatwość transportu: Wózki narzędziowe z zestawami wkładów są mobilne, co pozwala na łatwe przemieszczanie narzędzi w miejscu pracy.

pixel