Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zmienić kod numeryczny w wózku narzędziowym Teng Tools

2023-04-26
Jak zmienić kod numeryczny w wózku narzędziowym Teng Tools

Jak być może już wiesz, domyślną kombinacją dla wszystkich zamków szyfrowych TengTools jest „010”. Ważne jest, aby to zmienić, aby dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa do swoich narzędzi, chroniąc je przed wścibskimi rękami i potencjalnymi intruzami. 

 

Aby rozpocząć, musisz odblokować i otworzyć magazyn narzędzi. Jeśli używasz rodzaju schowka z łatwym do zauważenia mechanizmem, takim jak skrzynia na narzędzia z podnoszoną pokrywą, zlokalizowanie małego przełącznika z tyłu zamka szyfrowego powinno być bardzo proste. Przełącznik ma „N” i „S” po obu stronach. Przesuń przełącznik do pozycji „S” i możesz ustawić nową kombinację.

Po ustawieniu nowej kombinacji przestaw przełącznik z powrotem do pierwotnej pozycji „N”. Następnie możesz zamknąć szafkę, rzucić/zmienić liczbami i ustawić nową kombinację. Wybierz liczbę łatwą do zapamiętania i unikaj najbardziej oczywistych kombinacji. Najważniejsze jest, aby nie używać domyślnej kombinacji.

 

Jeśli jednak Twój schowek ma zamek, do którego dostęp jest nieco trudniejszy, jak w przypadku szafek narzędziowych, nie martw się; przeprowadzimy Cię przez to. Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca na dłonie, możesz usunąć niektóre półki na narzędzia, aby uzyskać potrzebną przestrzeń. Po prostu odsuń swoje zestawy narzędzi na bok, a będziesz mieć mnóstwo miejsca do pracy. Pozostała część procedury jest taka sama jak w przypadku wszystkich zamków szyfrowych TengTools. Po przesunięciu przełącznika w górę do pozycji „S” wprowadź nową kombinację, a następnie ponownie przesuń przełącznik w dół do pozycji „N”. Twój zamek jest teraz bezpieczny, a kod został zmieniony. Ponownie wybierz kombinację, którą możesz łatwo zapamiętać, ale inną niż domyślna kombinacja „010”.

 

Podsumowując, zmiana kombinacji w szafce TengTools jest łatwym i prostym procesem, który możesz wykonać samodzielnie. Dzięki odpowiedniej kombinacji możesz mieć pewność, że Twoje narzędzia są bezpieczne i zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem. Więc idź i spróbuj!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel