Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wózki narzędziowe z wyposażeniem

( ilość produktów: 15 )
Wózki narzędziowe nazywane często wymiennie  szafkami warsztatowymi lub szafkami serwisowymi. Nieodzowna część zorganizowanego miejsca pracy, czy to w serwisie czy to w przemyśle. Dzięki wózkowi narzędziowemu masz pełną kontrolę nad narzędziami. Specjalne systemy oznaczeń kolorystycznych sotosowane w niektórych wózkach narzędziowych pozwalają na szybką weryfikację kompletności zestawów narzędziowych dzięki czemu ilość zgubionych narzędzi ograniczysz do minimum. Wózek narzędziowy z wyposażeniem to także bardzo przypisze i ułatwia pracę - zawsze wiesz gdzie jest klucz lub narzędzie, które potrzebujesz.  W naszej ofercie znajdują się wózki narzędziowe uznanych producentów marek narzędziowych: Teng Tools, Sata Tools, Jonnesway, Richmann, Corona, Quatros Yato. 

Jak wybrać wózek narzędziowy?

Aby wybrać odpowiedni wózek narzędziowy, należy przemyśleć kilka kwestii:
  • Przeznaczenie: Czy wózek będzie używany w warsztacie czy na budowie? Czy będzie przenoszony z miejsca na miejsce czy pozostanie w jednym miejscu?
  • Wymiary: Jaki jest rozmiar pomieszczenia, w którym będzie używany wózek? Czy będzie pasował przez drzwi i windy?
  • Nośność: Jaki jest ciężar narzędzi i akcesoriów, które będą przechowywane na wózku? Upewnij się, że wózek ma wystarczającą nośność.
  • Funkcjonalność: Czy wózek posiada odpowiednią ilość szuflad i półek oraz czy ma odpowiednie przegrody na narzędzia? Czy posiada kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie się po warsztacie?
  • Trwałość: Upewnij się, że wózek jest wykonany z trwałych materiałów i posiada solidne zamki i zawiasy.
  • Cena: Porównaj ceny różnych modeli i marki, upewnij się że wybrany wózek jest wart swojej ceny.

 

pixel