Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Wkładki do wózków narzędziowych

( ilość produktów: 48 )

Wkładki szufladowe narzędziowe stanowią nie tylko wyposażenie wózków narzędziowych oferowanych w cooltools.pl, ale również są to komplety wszelkich narzędzi, kluczy i akcesoriów niezbędnych w warszatatach samochodowych i motocyklowych. Stanowią zróżnicowany ilościowo, rodzajowo i cenowo przekrój przez ogół narzędzi i kluczy warsztatowych.

 

Cooltools.pl oferuje wkładki szufladowe SATAJONNESWAY i TENG TOOLS do wózków narzędziowych wyposażone w następujące komlepty kluczy i narzędzi:

 

- zestawy pilników; zestawy kluczy nastawnych; zestawy szczypiec; zestawy szczypiec do pierścieni; zestawy kombinerek; zestawy kluczy płasko-oczkowych; zestawy kluczy płasko-oczkowych z grzechotką; zestawy kluczy nasadowych; komplety kluczy trzpieniowych; komlety nasadek i bitów; komplety kluczy oczkowo giętych; zestawy kluczy i nasadek udarowych; zestawy młotków; zestawy wkrętaków; zestawy szczelinomierzy i wybijaków, przecinaków, punktaków; zestawy imbusów; zestawy kluczy calowych i metrycznych; zestawy kluczy i narzędzi penumatycznych; zestawy narzędziowe z profesjonalnymi grzechotkami szybkomocującymi; komlety wkrętaków precyzyjnych oraz narzędzi specjalistycznych.

Wkładki do wózków narzędziowych to zintegrowane rozwiązania do organizacji przestrzeni roboczej, które zwiększają efektywność pracy poprzez szybki dostęp do potrzebnych narzędzi. Są one projektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń wózka narzędziowego, zabezpieczając narzędzia przed uszkodzeniem oraz zapewniając ich łatwą identyfikację i dostępność. Idealnie sprawdzają się w profesjonalnych warsztatach samochodowych, serwisach, a także w zastosowaniach przemysłowych.

 

Wkładki te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i odporność na warunki warsztatowe. Organizacja narzędzi za pomocą wkładek znacząco poprawia efektywność pracy, minimalizuje ryzyko ich zagubienia oraz uszkodzenia. Wkładki do wózków narzędziowych to kluczowe rozwiązanie dla każdego, kto ceni porządek i profesjonalizm w swoim miejscu pracy.

 

Do czego służą wkładki do wózków narzędziowych?

 

Głównym celem stosowania wkładek do wózków narzędziowych jest:

 

  · Organizacja: Wkładki pozwalają na posegregowanie i uporządkowanie narzędzi według rodzaju, rozmiaru lub funkcji, co ułatwia ich szybkie wyszukiwanie i pobieranie.
  · Ochrona: Wkładki chronią narzędzia przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i wilgocią, co wydłuża ich żywotność.
  · Mobilność: Dzięki zastosowaniu wkładek, narzędzia są zawsze uporządkowane i gotowe do transportu w wózku narzędziowym.
  · Oszczędność czasu: Szybki dostęp do potrzebnych narzędzi pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności pracy.

pixel