Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wzmacniacze momentu

( ilość produktów: 4 )

Wzmacniacz momentu obrotowego

Wzmacniacze momentu obrotowego (przekładnie momentu obrotowego) to narzędzia stosowane w celu zwiększenia siły, jaką można wywrzeć przy dokręcaniu elementów mechanicznych. Wzmacniacze te pozwalają na uzyskanie dużego momentu obrotowego, bez konieczności stosowania dużej siły fizycznej.

Wzmacniacze momentu obrotowego stosowane są w różnych branżach i dziedzinach, takich jak przemysł mechaniczny, motoryzacyjny, lotniczy, a także w serwisach naprawczych. Używa się ich do dokręcania śrub, nakrętek, a także innych elementów mechanicznych.

 

Jak działa jak zbudowany jest wzmacniacz momentu obrotowego?

Wzmacniacze momentu obrotowego składają się z dwóch głównych elementów: przekładni i silnika. Silnik jest podłączony do przekładni, która przekazuje siłę na końcówkę narzędzia. W ten sposób wzmacniacz momentu obrotowego zwiększa siłę i pozwala na łatwiejsze i szybsze dokręcanie elementów mechanicznych.

Wzmacniacze momentu obrotowego są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, w zależności od potrzeb użytkownika. Warto wybrać taki, który będzie odpowiedni do wymagań danego zadania. Dobra jakość wzmacniacza momentu obrotowego zapewnia precyzyjną i niezawodną pracę, co przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych prac.

Jeśli potrzebujesz narzędzia, które pozwoli na szybkie i bezpieczne dokręcanie elementów mechanicznych, to warto rozważyć zakup wzmacniacza momentu obrotowego.

pixel