Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-16:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

3/8" Klucze dynamometryczne

( ilość produktów: 14 )

W naszej ofercie znajdziesz klucze dynamometryczne 3/8" różnych marek  (Teng Tools, King Roy, Jonnesway, Yato, Corona, Beta, Sata ) i modeli, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Precyzyjne mechanizmy regulacji momentu oraz ergonomicznie ukształtowane uchwyty pozwolą Ci na komfortową pracę i łatwe dostosowanie narzędzia do wymagań danej czynności.

Klucze dynamometryczne 3/8" są niezbędne w każdej profesjonalnej warsztacie, ale także przy naprawach i pracach domowych. Zapewnią Ci precyzyjne i niezawodne dokręcanie śrub, nakrętek i innych elementów mechanicznych.

Wybierz odpowiedni dla siebie klucz dynamometryczny 3/8" o odpowiednim zakresie pracy z naszej bogatej oferty i ciesz się łatwością i precyzją pracy!

Co oznacza 3/8" w przypadku klucza dynamometrycznego?

Oznaczenie 3/8" w przypadku klucza dynamometrycznego odnosi się do rozmiaru gniazda, czyli elementu, który jest zamocowany na końcu klucza i służy do trzymania końcówek nasadek. Konkretnie, oznaczenie 3/8" oznacza średnicę zewnętrzną gniazda klucza dynamometrycznego wynoszącą 3/8 cala lub 9,53 mm.

pixel