Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-16:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Limitowana oferta wózków narzędziowych - od Grzegorza Dudy

2020-10-25
Limitowana oferta wózków narzędziowych - od Grzegorza Dudy

Limitowana oferta wózków narzędziowych - od Grzegorza Dudy

To narzędzia, dzięki którym możesz się skoncentrować jedynie na pracy, na pasji , na działaniach w różnych, czasami trudnych warunkach. Narzędzia, które pokażą Twój styl, wydobywają talent, pomagają w koncentracji nad rozwiązaniem trudnych mechanicznych problemów… To jest Teng Tools – a to są moje propozycje dla trzech grup pasjonatów takich jak Ja, dla tych na początku drogi, dla tych którzy wymagają jeszcze więcej i dla pełnych pasji maniaków. Trzy wózki, trzy propozycje – jedno polecenie, które wystarczy za tysiąc słów. Wózki w limitowanej serii sygnowanej moim nazwiskiem - Grzegorz Duda – Polecam!

Get Organised - zainwestuj w system profesjonalnych narzędzi

Przechowywanie narzędzi w miejscach trudno dostępnych lub w sposób niezgodny z logiką użytkowania może zakłócić organizację pracy w każdym garażu lub warsztacie. Unikalny system Teng Tools Get Organised wykorzystuje zasobniki narzędziowe, które można łączyć ze sobą zatrzaskowo, idealnie wpasowując do wybranych przez użytkownika składników systemu. Nie potrzeba już tracić czasu na szukanie narzędzi.

Każde narzędzie ma w skrzynce swoje określone miejsce. Mamy pewność, że każde potrzebne w danej chwili narzędzie jest łatwe do znalezienia i gotowe do wykonywania zadania. Zapewnia to bardziej płynną, a zatem bardziej wydajną, organizację, pozostawiając pracownikowi więcej czasu na wykonywanie właściwej, specjalistycznej pracy.

Innowacyjny system kontroli w piankach narzędziowych EVA

Zasobniki narzędziowe Teng Tools z wkładem piankowym EVA to bezkonkurencyjne rozwiązanie w zakresie organizacji narzędzi. 3-kolorowa pianka EVA wyraźnie sygnalizuje brak narzędzia w wyznaczonym mu miejscu, dzięki czemu brakujące narzędzie można natychmiast zidentyfikować. Zakup zamienników do narzędzi, które się po prostu gdzieś zagubiły, może drogo kosztować. Aby uniknąć tych kosztów korzystaj z systemu organizacji narzędzi Get Organised Teng Tools. Jeśli jesteś dumny ze swojej pracy, bądź dumny również z narzędzi

pixelpixel