Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teng Tools - zarejestruj zakup i odbierz nagrodę.

2023-04-25
Teng Tools - zarejestruj zakup i odbierz nagrodę.

KUP WÓZEK NARZĘDZIOWY - ZAREJESTRUJ ZAKUP - ODBIERZ SUPER NAGRODĘ!

Nie trać szansy na otrzymanie fantastycznych upominków od Teng Tools! Zarejestruj swój zakup wózka narzędziowego, a otrzymasz nagrodę, która na pewno przypadnie Ci do gustu

Dzięki naszej promocji możesz mieć w swoim posiadaniu wózek Teng Tools z narzędziami lub bez do kowty 6000 netto aby otrzymać wspaniałe prezenty, które sprawią, że Twoja praca stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

Zakup  wózka z narzędziami lub pustego powyżej  6 tys. zł. i prawidłowym wypełnieniu formularza, przysługują upominki w postaci: przenośna lodówka samochodowa, 2 szklanki do piwa, dwie podkładki, otwieracz - każdy produkt z logotypem Teng Tools.

Pamiętaj, że aby otrzymać nagrodę, musisz prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny i zaakceptować zgody znajdujące się pod nim. Zachęcamy do zaakceptowania "zgody marketingowej", ponieważ chcemy Cię informować o najnowszych ofertach i okazjach, które mogą Cię zainteresować.

Nie przegap tej okazji i zarejestruj swój zakup wózka Teng Tools już dziś! Zadzwoń lub napisz po ofertę indywidualną.

GET ORGANISED™ TENG TOOLS

System Kontroli Narzędzi TengTools oferuje ponad 240 modułowych zestawów narzędziowych, które pasują do szerokiego wyboru rozwiązań do przechowywania, od dużych szaf i kombinacji skrzyń narzędziowych po małe przenośne walizki serwisowe. Dzięki temu łatwo jest stworzyć spersonalizowany zestaw narzędzi, który odpowiada dokładnie Twoim potrzebom.

TENG TOOLS- MODULAT TOOLS SYSTEM

Zbuduj swoje warsztat narzędziowy, wyposażenie dzięki naszej szerokiej ofercie przechowywania i zestawów narzędziowych, umożliwiających dostosowane rozwiązania narzędziowe dla każdego rodzaju branży lub zawodu. Nie marnuj miejsca i pieniędzy na narzędzia, których nie potrzebujesz. Kupuj dokładnie te narzędzia, których potrzebujesz, a jeśli w przyszłości będziesz potrzebować więcej, po prostu dodaj nowe zestawy, które idealnie wpasują się do Twojego rozwiązania do przechowywania. Kupując narzędzia TengTools, masz gwarancję najwyższej jakości. Jeśli narzędzie jest zużyte lub zgubisz część, pojedyncze narzędzia można łatwo kupić jako zamienniki.

Wszystkie nasze rozwiązania przechowywania narzędzi są opracowane i produkowane, aby przekroczyć wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Oferta obejmuje wiele rodzajów skrzyń narzędziowych, szaf narzędziowych i szaf bocznych, gotowych do wypełnienia narzędziami, aby odpowiadały Twoim dokładnym potrzebom. Podczas procesu produkcyjnego nasze rozwiązania do przechowywania narzędzi są lakierowane proszkowo, z 5-stopniową ochroną antykorozyjną i podkładem. Wykonane są z jednego kawałka ciężkiej i wysokiej jakości stali. Są stworzone, aby przetrwać!

 

SEKCJA CIEKAWYCH FILMÓW O NARZĘDZIACH TENG TOOLS

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

pixel