Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-16:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wkrętaki TengTools

Wkrętaki TengTools, jako podstawowe wyposażenie w domu i warsztacie.

Warto zadbać o to, żeby zawsze mieć pod ręką wkrętaki, o dobrej jakości. Takie, z których korzystać może zarówno profesjonalista, jak i amator. Wkrętaki marki TengTools, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie dopracowane narzędzia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdują się wkrętaki montażowe, ślusarskie, wkrętaki dla elektryków i inne. Jeśli potrzebujesz wkrętaków do domowego użytku, narzędzia marki TengTools ułatwią Ci każdą pracę domową, z jaką przyjdzie Ci się zmierzyć, a na dodatek nie odciążą portfela. Dla profejsonalistów, TengTools przygotował, wyspecjalizowane narzędzia, sprofilowane pod pracę mechaników, elektryków itd. Wszystkie narzędzia są wysokiej jakości, spełniają normy ISO, ANSI, DIN.  

Wkrętaki TengTools – szwedzka jakość z dożywotnią gwarancją.

Produkty marki TengTools to narzędzia, które służą swoim użytkownikom przez lata, posiadają dożywotnią gwarancję TengTools na wady fabryczne i materiałowe. Jak wybrać wkrętaki dla siebie? Zwróć uwagę na trzy podstawowe cechy. Kształt grota (końcówka płaska, typu Phillips, Pozidriv, Torx), wielkość narzędzia i przeznaczenie do którego dany model został zaprojektowany. Najlepsze dopasowanie wkrętaka do Twoich potrzeb, ułatwi Ci pracę i pozwoli czerpać z niej przyjemność. Najważniejszą i podstawową kwestią przy wyborze tego typu narzędzi jest jakość użytych materiałów. Te użyte do produkcji wkrętaków TengTools posiadają wysokie normy jakościowe i są poświadczone dożywotnią gwarancją producenta. Dopracowana konstukcja wkrętaków TengTools wyróżnia je na tle konkurencji, użyte technologie i staranność wykonania, sprawia, że narzędzia TengTools rekomendowane są przez największych profesjonalistów różnych gałęzi przemysłu.  

Wkrętaki TengTools dla hobbysty oraz profesjonalisty.

Rękojeść wkrętaka TengTools ma ergonomiczny kształt, zbudowana jest z dwukomponentowego tworzywa i posiada strefy, odpowiadające za siłę (trójkątny przekrój) oraz szybkość (okrągły przekrój). Pokrycie i wielkość rękojeści, umożliwia pewny chwyt, co w rezultacie zwiększa moment obrotowy. Do wyboru mamy wkrętaki z mniejszymi lub większymi uchwytami. Mniejsze uchwyty pozwalają łatwo i szybko wykręcić, lub dokręcić śrubę, jeśli nie potrzeba do tego dużej mocy. Części robocze wkrętaków TengTools charakteryzują się dużą wytrzymałością, wykonane są ze stali stopowej TT-MV-PLUS o wysokiej twardości w zakresie 59-61 HRC. W porównaniu ze zwykłą stalą narzędziową są o ok.20% mocniejsze. Metalowy element wkrętaka ma właściwości antykorozyjne, a groty są dodatkowo fosforyzowane. Wkrętaki TengTools są zaprojektowane tak, aby były proste, co daje nam precyzję w użytkowaniu, a dodatkowo powiększone skrzydełka na trzonie, zwiększają przenoszenie momentu obrotowego. Jeśli potrzebujesz wytworzyć jeszcze większą siłę pokręcania TengTools zaprojektował także sześciokątny przekrój trzonu, który przy użyciu klucza pomoże wykręcić, lub dokręcić śrubę bez większego wysiłku. A jeżeli wkrętak ma być używany do pobijania, TengTools proponuje wkrętak z trzonem osadzonym przelotowo i dodatkowo wzmocnioną główką. Wkrętaki TengTools mają otwór do zawieszania (poza wkrętakami do pobijania), lub pasują do wkładek, dzięki czemu narzędzia są zawsze uporządkowane i łatwo dostępne.     Wysoka jakość używanych komponentów, a co za tym idzie wytrzymałość narzędzi TengTools, to nie jedyne zalety tego produktu. Wkrętaki TengTools zaprojektowane są tak, by spełniały nie tylko najwyższe normy jakościowe, ale aby były dopasowane do preferencji użytkowników, gdyż jak najlepsze dopasowanie wkrętaków, ułatwia pracę i gwarantuje pełne bezpieczeństwo ich używania. Szczególnym typem wkrętaków są izolowane wkrętaki dla elektryków, charakteryzujące się specjalnym symbolem normy EN 60900. To jedne z tych narzędzi, które są poddawane najbardziej rygorystycznym normom bezpieczeństwa.  

Niewiele jest firm, które mogą sobie pozwolić na stworzenie tak wymagającego produktu, z zastosowaniem unikalnych technologii i materiałów. Najlepszym dowodem na wysoką jakość produktów jest zaufanie, jakim  obdarzyli markę TengTools jedni z najlepszych zawodników sportów motorowych: Martin Vaculik – Mistrz Europy 2013 na Żużlu,  Peter Solberg – Mistrz Świata Rally Cross 2014 oraz Krzysztof Kasprzak Wicemistrz Świata 2014 na Żużlu. dla których trwałość i niezawodność narzędzi są kluczem do sukcesu.           

pixel