Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-10-23

Narzędzia KRAFTWERK -gdy liczy się jakość

Drodzy Klienci,
.
przedstawiamy i oddajemy w Wasze ręce nową markę narzędziową KRAFRWERK. Marka mało znana na polskim rynku narzędziowym, natomiast ze wszech miar godna polecenia z uwagi na rewelacyjny stosunek ceny do jakości.
.
Historia szwajcarskiego przedsiębiorstwa KRAFTWERK sięga 1979 roku. KRAFTWERK Europe AG skupia się w głównej mierze na projektowaniu, rozwoju, produkcji, imporcie, eksporcie i dystrybucji wysokiej jakości narzędzi do profesjonalnego i przemysłowego zastosowania. KRAFTWERK przykłada szczególną wagę do innowacji, w rezultacie czego posiada kilka zarejestrowanych patentów i praw autorskich na całym świecie.
.
Narzędzia ręczne są produkowane w większości w Azji przez wyselekcjonowane fabryki, posiadające certyfikat jakości ISO. Dodatkowo, pracownicy firmy KRAFTWERK osobiście dbają o ścisłą kontrolą jakości w zakładach produkujących narzędzia KRAFTWERK. Warto podkreślić, że KRAFTWERK Europe AG, poza wysokimi standardami jakości, zwraca uwagę na zgodność środowiskową produktów (badania RoHS, certyfikaty CE / EN) oraz inwestuje w rozwój produktów przyjaznych dla środowiska.
.
Obecnie KRAFTWERK to kompletna gama ponad 5000 narzędzi eksportowanych do ponad 20 krajów. Od dziś także dostępnych dla Was w ofercie CT Polska Sp. z o.o.

Polecane

pixel