Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Sztyfciarki

( ilość produktów: 1 )

Sztyfciarki to narzędzia przeznaczone do precyzyjnego i szybkiego zszywania materiałów za pomocą zszywek (sztyftów). Są szeroko stosowane w tapicerstwie, produkcji mebli, a także w przemyśle dekoracyjnym i remontowym, gdzie wymagane jest mocowanie tkanin, skóry, materiałów drewnianych oraz innych materiałów miękkich.

 

W naszej ofercie znajdziesz sztyfciarki renomowanej marki Rapid, która jest znana z wysokiej jakości i niezawodności swoich narzędzi.

Co to jest sztyfciarka i do czego się je używa?

 

Sztyfciarka jest narzędziem, które służy do zszywania zszywkami (sztyftami) różnych materiałów. Jest niezbędna w branżach takich jak tapicerstwo, stolarstwo, czy dekoracja wnętrz. Sztyfciarki umożliwiają precyzyjne mocowanie materiałów bez konieczności stosowania tradycyjnych metod, takich jak klejenie czy zszywanie ręczne.

 

Jak działa sztyfciarka?

 

Sztyfciarka działa na zasadzie mechanicznego lub pneumatycznego mechanizmu, który wypycha sztyfty z magazynka i wbija je w materiał. W przypadku sztyfciarek pneumatycznych, działają one za pomocą sprężonego powietrza, co zapewnia szybkie i ciągłe zszywanie bez konieczności dużego wysiłku fizycznego. Sztyfciarki posiadają różne rodzaje wkładów, dostosowane do grubości materiałów oraz rodzaju sztyftów.

pixel