Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Nitownice pneumatyczne

( ilość produktów: 1 )

Nitownice pneumatyczne to narzędzia przeznaczone do wykonywania nitek poprzez mechaniczne łączenie elementów za pomocą nitów. W naszej ofercie posiadamy markę Jonnesway, która gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

 

W ofercie różnych producentów, jak na przykład Jonnesway, znajdują się różne modele nitownic pneumatycznych, które mogą różnić się pod względem wymiarów, mocy, a także funkcji dodatkowych, takich jak regulacja siły uderzenia czy zastosowanie różnych rozmiarów i typów nity. Marka Jonnesway jest znana z wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych, oferujących nie tylko solidność wykonania, ale także niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Nitownice pneumatyczne działają poprzez przekazywanie energii z napędzanego sprężonym powietrzem mechanizmu na nity, co pozwala na ich mocowanie w materiałach. Zasadnicze elementy nitownicy pneumatycznej obejmują głowicę zmechanizowaną do umieszczania i uderzania nitu, oraz system sterowania przepływem powietrza. Dzięki tej konstrukcji, narzędzie jest w stanie zapewnić szybkie i dokładne łączenie materiałów bez konieczności stosowania dużej siły fizycznej.

 

Nitownice pneumatyczne są używane do trwałego łączenia elementów poprzez uformowanie nitów. Nitownice te wykorzystują sprężone powietrze do generowania siły niezbędnej do wytłaczania nitów, co czyni je bardziej efektywnymi i wydajnymi w porównaniu do ręcznych nitownic.

pixel