Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

TENGTOOLS

( ilość produktów: 328 )

TENG TOOLS

 

Cooltools.pl przedstawia, kolejną w swej ofercie, markę z dożywotnią gwarancją producenta na wady produkcyjne i materiałowe dostarczanych przez siebie narzędzi i kluczy - TENGTOOLS

Nazwa marki wywodzi się od legendarnego japońskiego wojownika i bohatera o imieniu Teng, nauczyciela sztuk walki. Zakładając swą firmę narzędziową szwedzki przedsiębiorca Henri Tengvell postanowił podążać za filozofią siły i solidności, jaką Teng po dziś dzień uosabia w kulturze japońskiej. Dzięki ponad 25 latom rzetelnej pracy, ścisłego stosowania światowych norm ISO, ANSI i DIN narzędzia i klucze TENGTOOLS osiągnęły mocno ugruntowaną renomę marki innowacyjnej, godnej zaufania, nieustannie podążającej za wyzwaniami profesjonalnego rynku narzędziowego

W chwili obecnej TENGTOOLS oferuje ponad 2200 narzędzi i akcesoriów warsztatowych w 30 krajach świata. Zaopatruje przemysł i branże motoryzacyjną w profesjonalne narzędzia i klucze, zaś sponsorując wyścigi i rajsy samochodowe oraz żużlowe testuje swoje produkty w ciężkim boju, zdobywa niezbędne doświadczenie dla dalszego ich rozwoju. 

Produkcja narzędzi, kluczy i akcesoriów warsztatowych TENGTOOLS odybwa się na Tajwanie, co pozwana na skuteczną kontrolę jakości produkcji oraz umożliwia zaoferowanie niezwykle konkurencyjnej ceny.

Cooltools z przyjemnością proponuje swoim Klientom produkty TENGTOOLS. Znajdą Państwo u nas:

- wózki narzędziowe TENGTOOLS z wyposażeniem narzędziowym i bez;

- szafki warsztatowe TENGTOOLS z szufladami i wyposażeniem narzędziowym (oraz bez);

- zestawy, wkładki narzędzi i kluczy TENGTOOLS w rozmaitych kombinacjach;

- klucze nasadowe TENGTOOLS;

- klucze płasko-oczkowe TENGTOOLS;

- gwintowniki i narzynarki TENGTOOLS;

- szczypce TENGTOOLS;

Oferowane przez nas narzędzia i akcesoria warsztatowe TENGTOOLS objęte są dożywotnią gwarancją producenta na wady produkcyjne i materiałowe.

pixel