Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ABAC

( ilość produktów: 40 )

Logo ABAC

ABAC - profesjonalista w w sprężaniu powietrza

Korzenie marki ABAC sięgają 1948 roku, kiedy to inżynier Antonio Balma,  założył firmę Balma Compressors Company, następnie, w 1980 roku stworzył firmę ABAC. Wieloletni doświadczenie zdobyte w przemyśle związanym ze sprężonym powietrzem pozwoliło Balmie na dynamiczny rozwój i ostateczne zajęcie pozycji jednego ze światowych liderów w produkcji i dystrybucji sprężarek powietrza.

Obecnie firma ABAC należy do szwedzkiej międzynarodowej grupy Atlas Copco. ABAC produkuje i dystrybuuje pełną gamę sprężarek powietrza dla sektorów przemysłowych, profesjonalnych i półprofesjonalnych na całym świecie. Produkty ABAC cieszą się również uznaniem majsterkowiczów. Cała produkcja ABAC objęta jest certyfikatem EN ISO 9001, zaś w procesie produkcji wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne i innowacyjne rozwiązania.

Oferta produktowa ABAC obejmuje duży wybór sprężarek tłokowych i sprężarek śrubowych o mocy od 1 kW i 620 kW, opartych zarówno o technologie olejowe jak i bezolejowe. Ponadto ABAC zapewnia pełną gamę akcesoriów do sprężonego powietrza, takich jak osuszacze, filtry, narzędzia pneumatyczne oraz osprzęt.

 

pixel