Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Bosch

( ilość produktów: 565 )

Logo BOSCH

BOSCH - lider elektronarzędzi do obróbki materiałów

W Stuttgarcie, w listopadzie 1886 roku, Robert Bosch otrzymał pozwolenie na otwarcie „Warsztatu mechaniki precyzyjnej i inżynierii elektrycznej”, czyli zakładu, znanego dziś dobrze jako globalne przedsiębiorstwo Robert Bosch GmbH. Kolejne lata działania firmy oparte były na inwestycjach w wysoką innowacyjność, dzięki czemu, ostatecznie, firma Bosch stała się światowym liderem m.in. w projektowaniu i produkowaniu jednych z najlepszych elektronarzędzi na rynku.

To właśnie firma Bosch w 1932 roku, jako pierwsza, zaprezentowała młot udarowo - obrotowy, czyli pierwsze elektornarzędzie wykorzystujące udar i ruch obrotowy w tym samym czasie. Od tego czasu Bosch nieprzerwanie prowadzi programy badawcze, rozwija technologię i pogłębia doświadczenia w dziedzinie obróbki materiałów. 

Firma cooltools.pl oferuje swoim Klientom najnowsze rozwiązania Bosch w dziedzinie elektronarzędzi i elektronarzędzi akumulatorowych, zapewniając przy tym doradztwo i wsparcie merytoryczne. Wszystkie elektronarzędzia Bosch pochodzą z oficjalnej, polskiej dystrybucji, posiadają polską gwarancję oraz zależnie od produktu, podlegają szerokiemu pakietowi gwarancyjnemu i serwisowemu Bosch. 

pixel