Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ELLIENT TOOLS

( ilość produktów: 23 )

ELLIENT TOOLS została założona w 1990 roku na Tajwanie. Firma specjalizuje się w produkcji oraz eksporcie narzędzi serwisowych dla motoryzacji i narzędzi ręcznych. Ellient Tools oferuje niezwykle bogaty asortyment narzędzi, w tym narzędzi specjalistycznych, w atrakcyjnych cenach.

Ellient Tools ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów. Kluczową zaletą produktów Ellient Tools jest ich solidność i jakość wykonania. 

Badania i rozwój - specjalistyczne narzędzia na zamówienie

Zespół badawczo-rozwojowy Ellient Tools składa się z profesjonalnych specjalistów, którzy konsekwentnie dostarczają naszym klientom innowacyjne rozwiązania zwłaszcza w zakresie automotive. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować niestandardowe prototypy i narzędzia OEM/ODM w ciągu 20 dni, a gotowy produkt w niecały miesiąc.

Trwałość i satysfakcja podstawą filozofii firmy

W Ellient dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę klienta, a także budować długotrwałe partnerstwo. Wszystkie nasze produkty są sprzedawane z gwarancją, ponieważ wierzymy w naszych producentów i nasz wewnętrzny zespół badawczo-rozwojowy ale przede wszystkim jesteśmy przekonani, że nasze produkty charakteryzują się trwałością solidnością i niezawodnością. 

 

pixel