Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

GUIDE

( ilość produktów: 151 )

GUIDE GLOVES - Od ponad 30 lat naszą misją pozostaje ochrona dłoni i polepszanie wydajności pracy rzemieślników. Jako najszybszy, najbardziej zrównoważony i innowacyjny producent najwyższej jakości rękawic roboczych dla szeregu różnych branż stale dokładamy starań z myślą o polepszaniu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Rękawice Guide to ponad dwieście modeli rękawic dostosowanych do każdego rodzaju prac. Rękawice powszechnego użytku, rękawice specjalistyczne np. rękawice anty przecięciowe, do pracy w środowisku olejowym i wiele innych. Pod wieloma względami praca jest czystym rzemiosłem, dlatego rękawice muszą być uniwersalne, wygodne oraz wytrzymałe i trwałe. Guide to coś więcej niż tylko bezpieczeństwo rąk podczas pracy. To również innowacyjny design oraz optymalny dobór materiałów (skóra naturalna, materiały syntetyczne), z których są produkowane rękawice w zależności od ich przeznaczenia.

Marka rękawic Guide jest własnością szwedzkiej firmy Skydda, która od ponad dziesięcioleci specjalizuje się w tworzeniu produktów w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Misją Skyddy jest wykorzystanie odpowiedniej wiedzy i produktów, tak aby przyczynić się do zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy wraz ze wzrostem wydajności.

Guide produkuje najwyższej jakości rękawice robocze, które chroniąc zapracowane dłonie, podnoszą ich sprawność. Poprzez nowoczesną technologię, innowacyjność i silny nacisk na zrównoważenie rozwoju dążymy do tego, by oferować najmądrzej zaprojektowane i najprzyjaźniejsze dla środowiska rękawice robocze na świecie.

ODPOWIEDZIALNE BEZPIECZEŃSTWO DLA WRAŻLIWEGO OTOCZENIA

pixel