Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Limit

( ilość produktów: 393 )

Logo Limit

Szwedzka marka Limit oferuje wysokiej jakości narzędzia pomiarowe z zakresu techniki warsztatowej i elektrotechniki w rozsądnej cenie. Narzędzia Limit  do pomiaru czynników środowiskowych oraz urządzenia laserowe. W oparciu o 90 -letnie doświadczenie marki LIMIT oraz ścisłą współpracę firmy Limit z użytkownikami, produkty maki Limit są nieustannie udoskonalane, by sprostać wymaganiom nowych technologii, potrzebom użytkowników oraz nowym metodom produkcji.

W ofercie sklepu narzędziowego są suwmiarki, wysokościomierze Limit, mikrometry, średnicówki, czujniki zegarowe i grubościomierze. Popularnością cieszą się także kątowniki, kątomierze oraz szczelinomierze Limit. 

Asortyment szwedzkiej marki Limit jest jednym z najszerszych i najlepszych wśród producentów narzędzi pomiarowych na rynku i obejmuje sześć segmentów z zakresu techniki pomiarowej: mierniki do pomiarów klimatycznych i środowiskowych, pomiary warsztatowe, testy instalacji elektrycznych, przyrządy laserowe, wagi, inspekcje. Najpopularniejsze przyrządy w ofercie to: suwmiarki klasyczne i cyfrowe, mikrometry, zegary, multimetry, dalmierze, kątowniki, lasery krzyżowe i wiele innych. Suwmiarka to najbardziej rozpoznawany i ceniony produkt marki Limit. Kontrola jakośći zarówno w doborze jak i przy procesie produkcji decyduje o utrzymaniu najwyższej jakości oferowanych produktów. Jakość produktów, charakterystyczne i rozpoznawalne logo na trwałych opakowaniach – to wszystko decyduje o sukcesie szwedzkiej marki LIMIT. 

pixel