Biuro Obsługi Klienta- +48 785 107 507 - Pn-Pt 8:00-14:00 - DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN (dla przesyłek do 30 kg)

Robocze skórzane

( ilość produktów: 140 )

Rękawice robocze skórzane są wykonane z naturalnej lub syntetycznej skóry i przeznaczone do ochrony rąk w trakcie wykonywania różnych prac fizycznych. Są wytrzymałe, odporne na przetarcia i zapewniają doskonałą ochronę przed różnymi zagrożeniami, takimi jak ostre przedmioty, iskry spawalnicze czy ekstremalne temperatury.

 

Nasza oferta zawiera rękawice robocze skórzane od renomowanych producentów takich jak GUIDE i SILBET. Dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach, nasze rękawice są przystosowane do spełniania wymogów różnych branż i zastosowań, zapewniając ochronę i komfort pracy w każdych warunkach.

Rodzaje rękawic skórzanych

  · Olejoodporne: Specjalnie przetworzone, aby oprzeć się działaniu olejów, idealne dla mechaników i operatorów maszyn.
  · Do prac precyzyjnych: Cieńsze i bardziej elastyczne, umożliwiające lepszą zręczność i kontrolę.
  · Ogrodnicze: Zazwyczaj mają dodatkowe wzmocnienia na dłoniach i palcach, chronią przed urazami podczas pracy z narzędziami ogrodniczymi.
  · Spawalnicze: Grube i odporne na wysokie temperatury, chronią przed iskrami i żarem.
  · Zimowe: Wyłożone materiałem izolacyjnym, zapewniają ciepło i komfort w niskich temperaturach.
  · Wodoodporne: Przydatne w mokrych warunkach, często pokryte dodatkowymi warstwami ochronnymi.
  · Do ciężkich prac: Wyjątkowo wytrzymałe, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi i są przeznaczone do intensywnego użytkowania.
  · Antyprzecięciowe: Wyposażone w warstwy ochronne, które zapobiegają przecięciom.
  · Chroniące przed wysoką temperaturą, antystatyczne, antywibracyjne: Specjalistyczne rękawice zaprojektowane do ochrony w specyficznych warunkach przemysłowych.

 

Działanie rękawic roboczych skórzanych

Skóra jako materiał jest naturalnie wytrzymała i elastyczna, co sprawia, że doskonale nadaje się na rękawice robocze. Skutecznie chroni ręce przed urazami mechanicznymi, a także przed działaniem wielu substancji chemicznych i temperatur. Skórzane rękawice robocze są również komfortowe, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez obniżenia zręczności.

 

Dlaczego warto wybrać rękawice robocze skórzane

Rękawice skórzane są niezawodne w różnorodnych środowiskach pracy, od budownictwa po przemysł ciężki. Ich wytrzymałość i uniwersalność czynią je pierwszym wyborem dla wielu profesjonalistów. Są również trwałe, co czyni je ekonomicznie opłacalną opcją w długoterminowym użytkowaniu.

pixel